برانکو تنها گزینه خارجی فعلی پرسپولیس پس از یحیی

گزینه اول پرسپولیس: برانکو ایوانکوویچ

پس از استعفای یحیی گل‌محمدی از سرمربیگری پرسپولیس، حالا گفت‌وگوها درباره بازگشت برانکو ایوانکوویچ به این تیم دوباره در حال گردش در میان هواداران و مدیران این باشگاه است. ایوانکوویچ، که در حال حاضر به عنوان سرمربی تیم ملی عمان مشغول به کار است، به نظر می‌رسد گزینه اصلی برای جایگزینی یحیی گل‌محمدی در پرسپولیس باشد.

تبدیل به گزینه اصلی

برانکو ایوانکوویچ، با خاطرات مثبتی که در گذشته برای هواداران پرسپولیس ساخته، اکنون به عنوان گزینه اول این تیم شناخته می‌شود. با این حال، مذاکرات با این مربی به بعد از توافق با گل‌محمدی موکول شده‌اند.

چالش‌های مالیاتی

صحبت‌ها درباره وضعیت پرداخت مالیات برانکو در دوران حضورش در پرسپولیس متناقض است. این مسئله برخی افراد را مانع بازگشت او به این تیم دانسته‌اند. اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد که پرسپولیس مالیات مربوط به دوران حضور برانکو را پرداخت کرده و تنها چالش باقیمانده مربوط به جرائم دیرکرد مالیاتی اوست.

تلاش برای حل مشکلات

مدیران پرسپولیس پس از پرداخت مالیات برانکو، رایزنی‌های بسیاری را برای بخشش جرائم مالیات او انجام داده‌اند. بخشی از مبلغ مالیاتی نیز با بخشودگی مواجه شده، اما بخش دیگری هنوز در حال مکاتبه و رایزنی برای حل این مشکل باقی مانده است.

جستجو برای جایگزینان دیگر

علاوه بر این، در چند روز گذشته، مربیان خارجی دیگری نیز به عنوان گزینه‌های ممکن به باشگاه معرفی شده‌اند. اما تاکنون هیچکدام از آنها تأیید شده نشده‌اند. به نظر می‌رسد پرسپولیسی‌ها درصدد حل مشکلات جرائم مالیاتی برانکو و همچنین مذاکره با سایر مربیان خارجی هستند.

با احترام ، مجله خبری مسیر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *