وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور: بارش پراکنده در البرز، ترافیک نیمه سنگین در آزادراه‌ها

سرهنگ احمد شیرانی، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را تشریح کرد.

بر اساس این گزارش، تردد در اکثر جاده‌های کشور روان است و فقط در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده ناصر آباد حدفاصل محمد شهر تا پل کلاک و در آزادراه کرج – قزوین محدوده‌های مهرویلا و کمال شهر شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

همچنین در محور شهریار – تهران محدوده میدان معادن نیز ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به آخرین وضعیت جوی جاده‌های کشور گفت: فقط در برخی از محورهای استان البرز بارش پراکنده باران اعلام شده است.

وی به رانندگان هشدار داد که در روزهای بارانی، رانندگی با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله طولی مناسب با خودروی جلویی بسیار حائز اهمیت است.

شیرانی در خصوص محورهای مسدود شده نیز اظهار داشت: محور اراک – بروجرد در حال حاضر مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از رانندگان و مسافران خواست که پیش از آغاز سفر حتماً با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ و ۱۲۰ تماس گرفته و ضمن اطلاع از وضعیت جوی، ترافیکی و انسداد محورها، مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند.

به طور کلی، رانندگی در جاده‌های کشور در حال حاضر بدون مشکل خاصی در حال انجام است و فقط در برخی نقاط شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

بارش پراکنده باران در استان البرز رانندگی در این منطقه را با احتیاط بیشتری می‌طلبد.

مسافرانی که قصد سفر به اراک – بروجرد را دارند، باید توجه داشته باشند که این محور مسدود است و باید از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

پلیس راهور فراجا از رانندگان و مسافران تقاضا می‌کند که قبل از سفر، وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها را از طریق تماس با شماره‌های 120 و 88255555 اطلاع پیدا کرده و با احتیاط کامل رانندگی کنند.

جدیدترین اخبار را در مجله خبری مسیر آنلاین مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *