یحیی سریع: آمریکا ۱۰ تن از نیروهای یمن را به شهادت رساند

یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن، اعلام کرد که در یک درگیری با آمریکایی‌ها، ۱۰ نیروی یمنی به شهادت رسیدند. در اینجا گزارش جزئیات این درگیری و تأثیرات آن بر نیروهای یمن به تصویر کشیده می‌شود.

آغاز درگیری در دریای سرخ

در یک درگیری بین ارتش یمن و نیروهای آمریکایی در دریای سرخ، سریع اعلام کرد که نیروهای واشنگتن ۱۰ تن از نیروهای ارتش یمن را به شهادت رساندند. این درگیری از دیدگاه سخنگوی نیروهای یمن به وقوع پیوسته و تأثیرات جبران‌ناپذیری داشته است.

فراپاشی قایق‌های ارتش یمن

در جریان عملیاتی که قایق‌های ارتش یمن برای توقیف یک کشتی اجرا کردند، سه قایق ارتش یمن از بین رفته‌اند. این واقعه نشان‌دهنده حساسیت و تنش‌های موجود در منطقه است.

تهدیدات نیروهای آمریکایی

سخنگوی نیروهای مسلح یمن همچنین تأکید کرد که نیروهای آمریکایی عواقب قرار دادن هدف به قایق‌های نیروهای یمن در دریای سرخ را خواهند دید. او توصیه می‌کند که تمام کشورها از ورود به نقاطی که در نقشه دشمن آمریکایی‌ها برای درگیر کردن آنها در دریای سرخ مشخص شده است، خودداری کنند.

حفاظت از کشتی‌های اسرائیلی و تأثیر بر منطقه

سریع اظهار داشت: “تحرکات نیروهای آمریکایی در دریای سرخ برای حفاظت از کشتی‌های اسرائیلی مانع ما برای حمایت از مردم غزه نمی‌شود.” او بیان کرد که این تحرکات ممکن است تأثیرات منفی بر مناطق مختلف داشته باشد و توصیه کرد که کشورها از رفتارهای خطرناک آمریکا پیروی نکنند.

تأکید بر پیشگیری از تعقیب گسترده سیاست‌های آمریکا

یحیی سریع ختم می‌کند: “ما خواستار این هستیم که بقیه کشورها از رفتار خطرناک آمریکا پیروی نکنند، زیرا این ممکن است عواقب منفی را برای همه به همراه داشته باشد. این تصمیم تاثیرگذاری بر مردم جهان دارد و می‌تواند منجر به تحولات نامناسب شود.”

با احترام ، مجله خبری مسیر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *