افشای آمار جدید از تلفات رژیم صهیونیستی در جنگ غزه

پرده برداری از پنهان‌کاری‌های رژیم صهیونیستی در آمار تلفات جنگ غزه

در مقابل سانسور نظامی شدید رژیم اشغالگر بر رسانه‌های عبری، اطلاعات جدیدی از میزان تلفات انسانی این رژیم در جنگ غزه به‌روز می‌شود. تحقیقات نشان می‌دهد که پنهان‌کاری‌ها و دروغگویی مقامات صهیونیست در مورد شرایط ارتش در جنگ، شک و تردید در میان شهروندان اسرائیلی ایجاد کرده است.

آمار تلفات جنگ: اطلاعات جدید روزنامه الاخبار لبنان

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه الاخبار لبنان از ابتدای آتش‌بس موقتی در غزه، آمار اولیه تلفات رژیم صهیونیستی را منتشر کرد. این گزارش اولین آمار منتشرشده از تلفات نظامیان و شهروندان صهیونیست از 7 اکتبر را به‌تصویب عموم گذاشت.

آمار وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی: اطلاعات تازه در میزان تلفات

گزارش جدید روزنامه الاخبار به آمار وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی اشاره دارد که نشان می‌دهد بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی این رژیم از 7 اکتبر تا 11 دسامبر 10684 صهیونیست را پذیرش کرده‌اند. این اطلاعات مربوط به تلفات در جنگ غزه می‌باشد.

تحقیقات روزنامه صهیونیستی هاآرتص: پنهان‌کاری‌ها در آمار مجروحان

روزنامه هاآرتص در گزارشی اظهار کرده است که ارتش اسرائیل تعداد واقعی مجروحان خود از ابتدای جنگ غزه تاکنون را پنهان می‌کند. تفاوت بین آمار رسمی ارتش و آمار بیمارستان‌ها نشان‌دهنده پنهان‌کاری‌های رژیم صهیونیستی در اطلاع‌رسانی تلفات جنگ است.

شک و تردید در میان شهروندان اسرائیلی

این پرده برداری از پنهان‌کاری‌ها و اختلاف آمارها باعث شک و تردید در میان شهروندان اسرائیلی شده است. حتی با در نظر گرفتن احتمالی خطاها در ثبت تعداد مجروحان، تفاوت‌های بزرگ و غیرقابل توضیح بین آمارهای ارتش و بیمارستان‌ها نشان از پنهان‌کاری‌های نظامی رژیم دارد.

با احترام ، مجله خبری مسیر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *