امیرعبداللهیان: مقاومت با قدرت احقاق حقوق فلسطینیان را دنبال می‌کند

حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه در حساب ایکس خود اعلام کرد که مقاومت به‌موقعیت قدرت احقاق حقوق فلسطینیان پی‌برده و در جریان سفر به دوحه گفت‌وگوهای مهمی را با آقای محمد بن عبدالرحمن آل ثانی، نخست‌وزیر و وزیر امور خارجه قطر، و آقای اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش آزادی‌بخش حماس، داشته است.

تحلیل وضعیت فلسطین و پیگیری اهداف مقاومت

حاکمیت فلسطین پس از 75 روز از شروع جنایات بی‌سابقه صهیونیست‌ها در غزه و کرانه همچنان به مقاومت قهرمانانه خود ادامه می‌دهد. امیرعبداللهیان با افزودن: “مقاومت همچنان تسلیم‌ناپذیر است و با قدرت اهداف خود، یعنی احقاق حقوق فلسطینیان، را پی‌گیری می‌کند.”

تعاملات با مسئولان قطر و جنبش حماس

وزیر امور خارجه در توضیحات خود تاکید کرد که در جلسات گفت‌وگو با مقامات قطر و جنبش حماس، به تبادل نظر درباره وضعیت جاری فلسطین و تلاش‌های مشترک برای مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی پرداخته است.

مقاومت در برابر جنایات صهیونیست‌ها

در پایان، امیرعبداللهیان به افزایش جریان شکست‌های ترمیم‌ناپذیر رژیم صهیونیستی اشاره کرد و اظهار داشت: “علی‌رغم کمک‌های همه‌جانبه کاخ‌سفید، رژیم صهیونیستی مقابل دمینوی شکست‌های ترمیم‌ناپذیر پس از 7 اکتبر قرار گرفته است.”

به نظر می‌رسد که تأکید بر اهداف مقاومت و تحلیل وضعیت فلسطین از اهمیت بالایی برخوردار است و این گزارش به تشویق به همکاری‌های بین‌المللی در جهت حمایت از حقوق فلسطینیان نیز می‌پردازد.

با احترام ، مجله خبری مسیر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *