خودروی ارزان‌قیمت‌تر به سبد خودروی ایثارگران افزوده شد

میثم اروز، مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران، از افزوده شدن خودروی ارزان‌قیمت‌تر به سبد خودروهای ایثارگران خبر داد. این اقدام در جهت پیشرفت و رفاه ایثارگران به عنوان یکی از مشمولان قانون برنامه بودجه سال 1402 انجام شده است.

انتخاب بین خودروهای پژو 207 و شاهین اتوماتیک

از سوی شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا، خودروهای پژو 207 اتوماتیک و شاهین اتوماتیک به عنوان خودروهای مشمول این طرح معرفی شدند. این خودروها متناسب با شرایط ایثارگران از جانب دولت برای ورود به بازار خودرو انتخاب شده‌اند.

افزایش انتخاب‌ها با اضافه شدن خودروی کوئیک جی‌ایکس‌ال

از آنجا که برخی از ایثارگران مشکلاتی برای تکمیل وجه برای خودروی شاهین اتوماتیک داشتند، این امکان فراهم شد که خودروی ارزان‌قیمت‌تر کوئیک جی‌ایکس‌ال نیز به سبد خودروهای ایثارگران افزوده شود.

توضیحات مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی

به گفته میثم اروز، خودروی شاهین اتوماتیک و خودروی کوئیک جی‌ایکس‌ال دنده‌ای هر دو از جنس خودروهای اتوماتیک هستند، اما خودروی کوئیک جی‌ایکس‌ال ارزان‌تر از شاهین است.

او اظهار کرد: ایثارگران مشمول این طرح هیچ اجباری برای انتخاب خودرو ندارند و می‌توانند بین پژو 207 اتوماتیک، شاهین اتوماتیک، و کوئیک جی‌ایکس‌ال دنده‌ای انتخاب کنند. این تصمیم به‌منظور برآورده شدن تمایلات و نیازهای ایثارگران اتخاذ شده است.

پیامک به ایثارگران برای انتخاب مناسب

مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد که پیامکی به آن گروه از ایثارگرانی که تکمیل وجه برای خودروی شاهین اتوماتیک انجام ندادند، ارسال شده و خودروی کوئیک جی‌ایکس‌ال نیز برای آنان معرفی شده است. این اقدام به‌منظور اطلاع‌رسانی به ایثارگران و ایجاد انتخاب گسترده‌تر در میان آنان انجام شده است.

با این تصمیم، دولت تلاش دارد تا با ارائه امکانات و گزینه‌های متنوع، به بهبود وضعیت اقتصادی و اجتماعی ایثارگران کمک نماید.

با احترام ، مجله خبری مسیر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *