برنامه دانشگاهها برای چهارمین سالگرد شهید سلیمانی

در هماهنگی با چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، دانشگاهها و تشکل‌های دانشجویی برنامه‌های خاصی را جهت گرامیداشت این قهرمان ملی برگزار کرده‌اند.

دانشگاه تهران

دانشگاه تهران به این مناسبت تندیس نمادهای مقاومت را به افتخار چهره‌های برجسته مقاومت از زمینه‌های مختلف اعم از نظامی، دفاعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی اهدا خواهد کرد. این مراسم با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف و همچنین با همکاری نهادهای مختلف اجتماعی و فرهنگی در تالار امینی دانشگاه برگزار می‌شود.

دانشگاه صنعتی شریف

در این دانشگاه، بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف برنامه‌ای ویژه با حضور سردار اسدی، فرمانده سابق مستشاران ایرانی در سوریه برگزار می‌کند.

دانشگاه شهید بهشتی

برنامه‌ای در این دانشگاه به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و رحلت علامه محمدتقی مصباح یزدی با حضور خانواده شهید سلیمانی و همرزمان ایشان در مسجد دانشگاه برگزار می‌شود.

بسیج دانشجویی دانشگاه علم و صنعت

این دانشگاه نیز برنامه‌ای با موضوع “دیپلماسی حاج قاسم” با حضور علی‌اکبر صالحی، رئیس اسبق سازمان انرژی اتمی، در ساعت 15 از سوی بسیج دانشجویی خود برگزار خواهد کرد.

جشنواره “شهید القدس”

در جهت افزایش شناخت عمیق‌تر نسبت به شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی، جشنواره “شهید القدس” با برنامه‌ها و پویش‌های مختلف در سراسر کشور برگزار می‌شود.

ختم به یادمان شهدا

همچنین به مناسبت سالگرد سپهبد شهید سلیمانی و علامه مصباح یزدی، برگزاری نشستها و برنامه‌هایی با محوریت نقش این شخصیت‌ها در توسعه صنعت ایران و محور مقاومت در دانشگاهها و تشکل‌های دانشجویی در دستور کار قرار دارد.

تمامی این برنامه‌ها با همت و هماهنگی نهادهای مختلف اجتماعی و فرهنگی با همکاری دانشگاه‌ها و تشکل‌های دانشجویی برگزار می‌شوند.

با گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، این برنامه‌ها نشان از اراده و ایستادگی جامعه دانشگاهی ایران در مقابل تهدیدات خارجی و حفظ ارزش‌ه

با احترام ، مجله خبری مسیر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *